[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Natharn_Elygen  
Fictivus Passim fóruma » Általános dolgok » Rangok, titulusok, kitüntetések, és hírnevek » Rangok (Valami ötlet a rangok átírásához?)
Rangok
Natharn_ElygenDátum: Vasárnap, 2011-10-23, 2:36 PM | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A meglévő katonai rangok helyett, valami fantasy jellegűt gondoltam. Ide lehet írni, hogy szerintetek, mik lennének a jók, és milyen sorrendben?

A vendégeket már átírtam VÁNDORokra, így már csak 10-et kellene még kitalálni.

A régebbi fantasy honlapomon, már írtak egy sorozatot a legalacsonyabbról kezdve:

1.:Kalandozó
2.:Fényhordozó
3.:Ködlovas
4.:Szellemharcos
5.:Démon kapitány
6.:Lélekőrző
7.:Tűzlovag
8.: Sárkány vitéz
9.:Titán
10.:Árnybajnok


Szerintetek ez így jó, vagy legyen másképpen? Ha igen, akkor ide írjátok meg átírva az egészet! Nem csak én döntök, majd még az újonnan regisztrált tagok is szavazhatnak, kipótolhatják, és majd az alapján lesz átírva az egész.

Milyen rangok lehetnének a honlaphoz? Segítsetek nekünk 10-et vagy esetleg 11-et összeállítani. Lehetőleg azonos jellegűek kellenének.


A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Csütörtök, 2012-06-14, 2:44 PM | Üzenet # 2
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nem tudom, hogy a "démon", "tűz" meg hasonló jelzőkhöz hogyan viszonyulnak a többiek. Nézegettem itt a karaktereket és szerintem
picit ellentmondásos rang lenne a Démon kapitány, a fényhasználó Brielle Fantasy számára smile Persze ez csak vélemény, engem
különösebben nem zavar. Megpróbálok összeállítani egy listát, bár nem vagyok jó az ilyesmiben. Talán a karakter jellemének függvényében
(jó vagy rossz személyiségű) változhatnának is - így még az eredeti listában lévőek is pont megfelelőek

Jók:

1. Kalandor / Kalandozó - ez szerintem ötletes volt
2. Zsoldos
3. Védelmező
4. Fényhordozó
5. Bajnok
6. Lélekőrző
7. Démonvadász
8. Sárkányölő
9. Legendás Titán
10. *

Rossz:

1. Kalandozó / Kalandor - mindenki ezzel kezdene
2. Fejvadász
3. Rontó
4. Árnybajnok
5. Rettegett
6. Ködlovas
7. Mészáros
8. Angyalgyilkos
9. Legendás Vérúr(nő)
10. *

Lehetne olyan is, hogy a 2. rang után még el lehet dönteni, ki melyik utat választja a tettei alapján.

Az utolsót azért csillagoztam ki, mert ott mindenki magának találhatna ki egyedi nevet. Például:
- Tom, a Káoszhozó
- Sárkányszülött Siegfried
- Lance, a Fényben-járó
stb.


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Péntek, 2012-06-15, 2:24 PM | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Örülök hogy írtál SiĐ! cool
Őszintén szólva én ezen nem gondolkoztam, hogy a jóknak vagy rosszaknak nem lenne mindegyik jó...
Az ötleteid viszont nem rosszak, csak a baj vele, hogy nem lehet két irányba elmenni, hanem csak egy lehetőséget lehet beírni ami a rangokat illeti. Viszont vannak a titulusok, ott már több mindent lehet írni, és mindenkinek egyedieket, szóval ott már lehet majd ötleteléseket írni, ha éppen el jön annak is az ideje (mint pl. ha a szerepjátékban elértél egy megfelelő szintet, aktív tagja vagy a honlapnak, meg még sok más lehetőség is lesz, ahogy telik az idő és kitalálunk valami jókat, szóval érdemes próbálkozni dry )
És köszi hogy próbálkoztál, meglátjuk melyikeket lehetne felhasználni (majd le is írom) smile


A honlap adminja!!
 
Fictivus Passim fóruma » Általános dolgok » Rangok, titulusok, kitüntetések, és hírnevek » Rangok (Valami ötlet a rangok átírásához?)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz