[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nibotusz  
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(játéktér) » Szórakozó negyed » Kocsma
Kocsma
NibotuszDátum: Hétfő, 2012-05-28, 2:48 PM | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A város legnépszerűbb kocsmája, ahol a legtöbb, valamirevaló ember és lény megfordul.

Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Natharn_ElygenDátum: Csütörtök, 2012-07-05, 4:30 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Munkámat itt a kocsmában kezdtem, mint táncosnő. Akkor még senki sem sejtette, hogy hogyan nézek is ki valójában. De mára mindez megváltozott. Megelégeltem a sok lenéző ember és lény viselkedését, ahogy nőként bántak velem.
Már egy ideje felvállaltam hermafrodita mivoltomat, hogy legalább önmagam lehessek és saját vállalkozásba kezdtem. Hogy még is mi lenne az? Mindenki tudja, aki már járt nálam...

//hamarosan kiderül a szakmám, foglalkozásom is xD//
//ja és remélem azért ez is jó, és nem lett nagyon béna dry //


A honlap adminja!!
 
NibotuszDátum: Csütörtök, 2012-07-05, 9:21 PM | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Nade, Mester! - mondta a kocsmáros, mikor már második korsó boromat kértem ki. - Mondja, mi a baj? Nem szokott maga ennyit inni.. sőt inni se nagyon... - nyaggatott tovább a hölgyemény, aki meg kell, hogy valljam még szép is volt... és én se voltam még az a nagyon vén, nem mintha akarnék vele valamit, de tény, ami tény, szép asszony!
- Óh, semmi, drága Rozélia... csak a minap összefutottam egy újonccal ca szigeten és úgy érzem nem hallgatott rám, és bajba sodorja magát... - vallottam meg az igazat, de tudtam, hogy nem az én bajom, meg nem is csak ez volt a borozás oka teljes mértékben, de nem fogok mindent az orrára kötni, hacsak nem muszáj, legyen az barát, vagy ellenség.
- Értem. - mondta msolyogva Rozália és az ajtó felé lépett, s egy igen fura alakot látott, s én is odanéztem, majd ismét a hölgyeményre tekintettem.
- Jön a mi kis különcünk. - nevetett Rozália és én követtem példáját, de csak óvatosan, mert úgy látszott errefelé tart.

//Máskor nyugodtan írhatsz cselekedetet is.. de elnézem még neked :P mert normál esetbenem lett volna szabad írányítanom a karid... de ha te nem moccansz :D//


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Natharn_ElygenDátum: Kedd, 2012-07-17, 11:02 AM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Aznap kezdtem meg a napi munkámat és nem ért váratlanul, amikor a sok szem rám szegeződött. Fejem előreszegeztem, és rezzenéstelen arccal mentem, mintha senki sem figyelne rám. Tűrtem szokás szerint.
Mivel a kocsmárossal jó barátok lettünk az idők folyamán, megengedte, hogy önállóbb legyek. Így plusz műszakot vállaltam és akár esténként is bevállaltam egy-két menetet, szórakoztatom a betévedt vendégeimet. Mikor így-mikor másként... hogy mihamarabb elég pénzt gyűjthessek a saját vállalkozásomhoz, aminek kocsmáros társam Josh nagyon örült és azt felelte nekem, mikor megtudta tervemet.
- Ez nagyon jó ötlet! - kiáltott fel, amire én elmosolyodtam és talán még kicsit el is pirosodtam.
- Örülök hogy tetszik az ötletem. Remélem sikerül is elérnem a célomat - válaszoltam
- Én is fogok hozzád járni. Ezt nem hagyhatom ki - mondta Josh. Amire én azt hittem, hogy csak viccel és felnevettem.
Nem viccelek komolyan mondtam - néztem meglepődött tekintettel Joshra. Alig tudtam megszólalni, majd csak annyit tudtam kinyögni
- Ööö... Hát ha így lesz én mindig szívesen foglak várni - próbáltam kicsit eltérni a tárgytól.

Ez volt már lassan 1-2 éve, s mára mindez megváltozott, de még mindig jól megnéznek, csak most már jobban, mint előtte. Aminek örülök is, mert szeretem felkorbácsolni a kedélyeket, na meg sokkal több kuncsaftom van, mintha csak simán nőként lennék. Ami megváltozott, hogy most már külön dolgozok és nyitottam egy bordélyházat nem messze Josh kocsmájától. Azért nem olyan messze, hogy segítsük egymást a munkában és egymás vevőit átcsalogassuk a másikéhoz, ha éppen úgy adódik.

//Remélem mindent jól írtam//


A honlap adminja!!
 
NibotuszDátum: Szerda, 2012-07-18, 2:20 PM | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Itt dolgozik még? - érdeklődtem halkan, hogy csak a kocsmáros hallja, majd az bólintott és én, mivel a furcsa nő, vagy férfi? áh, honnan tudnám én. Legyen mindkettő, de tény, ami tény felém jött, pontosan felénk, s én inkább az italomat kóstolgattam.

/Ilyen karit kitalálni...áh/


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Natharn_ElygenDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 11:23 AM | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Míg a kocsmában voltam, nem volt sok mindenre lehetőségem amit szerettem volna. Sajnáltam, hogy hétköznap nem "kóstolgathatnak", hanem csak hétvégenként. Ez a nap is ilyen volt. Pedig kiszemeltem magamnak egy nagyon helyes pasit. Meg is érdeklődtem, hogy ki az a helyes jóképű férfiú. Majd mikor nagy nehezen kaptam választ, és meg is tudtam hol lakik a műszakom után fel is kerestem, mert ilyen férfit nem hagyhattam ki...

//khm khm!! biggrin //


A honlap adminja!!
 
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(játéktér) » Szórakozó negyed » Kocsma
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz