[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Nibotusz, Natharn_Elygen  
Fictivus Passim fóruma » Beszélgetések » Fantasy csevegő » Fantasy játékok
Fantasy játékok
NibotuszDátum: Szombat, 2012-06-16, 9:41 AM | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Minden, ami fantasy games:)

Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
NibotuszDátum: Szombat, 2012-06-23, 11:24 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Talán fantasyból a metin2, WOW, ami jobb... bár é ninkább neten játszom.. ott alig nvan jó.. esetleg, ami tényleg jó, az a vallheroes.hu... most nyilt egy fantasyrama.hu , de sztem elég béna :P

Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Isaac_EnriqueDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 0:24 AM | Üzenet # 3
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
RPG-ből a Dragon Age mindenképpen kötelező. A Dragon Age 2 annyira nem nagy durranás, szinte nem is hasonlít az 1-re felépítésében, de azért még élvezhető...

Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
NibotuszDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 11:27 AM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sose hallottam felőle... de kiváncsivá tettél, így ha tudom, akkor leszedem biggrin

Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Natharn_ElygenDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 11:57 AM | Üzenet # 5
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Nibotusz)
Talán fantasyból a metin2, WOW, ami jobb... bár é ninkább neten játszom.. ott alig nvan jó.. esetleg, ami tényleg jó, az a vallheroes.hu... most nyilt egy fantasyrama.hu , de sztem elég béna :P

Bocsi érte, de te sem a grafikák kedveléséről vagy híres :P Wow-nak meg a metin2-nek sincsen valami hű de mai grafikája. A többiről még úgy sem érdemes beszélni...
Szerintem sokkal élvezhetőbb és jobb egy játék, ha a grafikája is jó. Igaz nem nagyon tudtam ilyen játékokkal játszani, mert nem bírja a gépem... cry

Dragon Age-nek sem sokkal jobb a grafikája, ha ez az amit találtam (elég komoly szörny ellen küzdenek xD):



A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 12:06 PM | Üzenet # 6
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Azért wowba is vannak durva effektek biggrin Már maxról lehúztam picit a dolgokat, az időjárást konkrétan a minimumra, mert egy komolyabb esőzésnél nem láttam másokat a ködtől.

Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 12:07 PM | Üzenet # 7
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Lehet hogy az effektek nem olyan rosszak, de attól még a grafikán nem sokat segít tongue

A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 12:23 PM | Üzenet # 8
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Végül is... ez is az okos üzletpolitika része biggrin Sokaknak van még gyengébb gépe. Melyik MMO-t próbálná ki az átlag? Az Aion-t, amihez kétmagos proci kell minimum? Más épkézláb játék alig ha akad szerintem, hiszen a WoW tartalmilag is többet kínál a többinél. Az Aion tudná vele felvenni a versenyt véleményem szerint, de ilyen gépigények mellett nem kell félni biggrin

Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 12:31 PM | Üzenet # 9
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (Isaac_Enrique)
hiszen a WoW tartalmilag is többet kínál a többinél

A Wow az volt korábban (hogy mikor arról fogalmam sincsen), de már elég régi játék. Nem egy mai játék, szóval nem csodálom ha sok minden van rajta...


A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 12:55 PM | Üzenet # 10
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen, ez az a Dragon Age biggrin Nagyon nagy hangulata van, rengeteg taktikát igényel

Ami a legjobban tetszik, az az, hogy a döntéseidnek következményei vannak. Továbbá lehet a spelleket kombinálni:
például a fagyott ellenfelek kritre összetörnek, a warriornak pedig van olyan mozdulata ami 100%-ban kritel.

Vagy nyilván hatásosabb a robbanás, ha előtte feláztatod a földet csúszós olajjal biggrin


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Fictivus Passim fóruma » Beszélgetések » Fantasy csevegő » Fantasy játékok
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz