[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Natharn_Elygen  
Fictivus Passim fóruma » Tagok alkotásai » Natharn regénye » Könyv formájában (Szeretném később könyv formájában is megjelentetni.)
Könyv formájában
Benne lennél, hogy a karakteredet felhasználjam a könyvembe? (vagy máshová)
1.1. Igen, nyugodtan (szívesen segítek)[ 2 ][66.67%]
2.2. Igen, de mindenképpen tudomást akarok szerezni róla[ 1 ][33.33%]
3.3. Igen, de ez még nem biztos, hogy végleges (hozzászólásban írok, ha megváltozik a véleményem)[ 0 ][0.00%]
4.4. Igen, de szeretném, ha feltüntetnél ahol éppen felhasználod a történetet[ 0 ][0.00%]
5.5. Még nem tudom[ 0 ][0.00%]
6.6. Nem, ezt csak ide írom le, de máshol nem szeretném megvalósítva látni[ 0 ][0.00%]
7.7. Nem, mert ez számomra sokkal bonyolultabb lenne, mintha csak ide írnám[ 0 ][0.00%]
8.8. Nem, mert ezt én találtam ki, ebből más ne húzzon hasznot (max itt, mert legalább részese lehetek)[ 0 ][0.00%]
9.9. Egyéb. leírom hozzászólásban[ 0 ][0.00%]
Összes válasz: 3
Natharn_ElygenDátum: Hétfő, 2012-02-27, 7:26 PM | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mivel nem szeretném a későbbiekben bármilyen probléma származzon belőle, ezért teszem fel nektek a kérdést.

Pontosan arról van itt szó, hogyha sikerül komolyabbra fordítanom, akkor könyv, esetleg komolyabb honlap, netalántán játék, vagy bármi más ami készíthető belőle, akkor azt megvalósítanám. De ha te nem akarod, hogy a sajátod fel legyen használva, akkor ki fogom/fogjuk venni a történtből.

Erről ha bármi más kérdése van valakinek, akkor nyugodtan megírhatja!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat és a szavazásokat!


Natharn Elygen


A honlap adminja!!
 
Fictivus Passim fóruma » Tagok alkotásai » Natharn regénye » Könyv formájában (Szeretném később könyv formájában is megjelentetni.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz