[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Natharn_Elygen  
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(alkotó) » Karakterek adatlapjai » Isaac Enrique
Isaac Enrique
Isaac_EnriqueDátum: Csütörtök, 2012-06-14, 3:07 PM | Üzenet # 1
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Még eléggé új vagyok ebben az frpg dologban, szóval ha valamit nem jól csináltam, mindenféleképpen szóljatok rám biggrin

A világhoz képest elég elvont lehet a karakter. Ha elfogadhatatlan, akkor kitalálok valami mást...

Név: Isaac Enrique
Kor: 22
Faj: Félszerzet - ha lehet
Nem: Férfi
Rang/kaszt: Kalandor

Kinézet: Rövid, fekete haj, kék szemek, 185cm magas, 86kg
Fegyver: Mk. 3-as Parasite, Conqueror II Anti-material Rifle (ezekről lentebb)

Jellem: Fegyelmezett, zárkózott, az ismeretlen miatt picit összezavarodott

Előtörténet/előélet:

Isaac a Földet felemésztő, nagyhatalmak közti véres háború mesterlövésze. De akkor mégis hogyan csöppen bele ebbe a történetbe?

Szereplőm egy jövőbeli project, a Hellraiser alanya. Ez annyit tesz, hogy az adott nemzet egy ismeretlen faj (feltehetőleg démoni) génjeit
ülteti katonáikba, akik így élesebb látásra, gyorsabb regenerációra és erősebb izmokra tesznek szert. Isaac és alakulata azonban elszámolják
magukat, amikor egy hátbatámadás alkalmával, csapatszállítójuk belekerül a műholdak számára láthatatlan Bermuda Háromszögbe. A gép lezuhan,
egyedül Isaac éli túl, aki egyetlen félszerzet volt a gépen. Nanotechnológiás páncélja megsérült, a benne lévő GPS és egyéb kiegek használhatatlanok,
ezért meg is szabadul a létfenntartó rendszerek nélkül elnehezedő páncéltól. Fogalma sincs, milyen sziget partjára sodródhatott.

Három társa marad csupán:
- pisztolya, amely életerejéből készít lövedéket (Parasite) - így kifogyhatatlan lőszerre tesz szert, bár akár bele is halhat a folytonos használatba
- páncéltörő mesterlövészfegyvere (Conqueror II) - vajon képes lesz lőszert előállítani a szigeten talált eszközökből egy olyan fegyver számára, amely egy átlagember karjait szilánkosra törné minden elsütéskor?
- továbbá a páncélból megmentett M4-es "Húskampó" - a karjára erősített kiegészítőből előtörő kibernetikus vonóhorog segítségével képes eljutni nehezen elérhető helyekre

Különleges képesség: Démoni Regeneráció
Hátulütő: Isaac démongénjei folyamatosan rombolják testét, az ezt megakadályozó pirulák pedig elfogyni látszanak. Talál gyógyírt a számára ismeretlen mágia segítségével?


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com

Az üzenetet módosította: SiĐ - Csütörtök, 2012-06-14, 4:48 PM
 
Natharn_ElygenDátum: Péntek, 2012-06-15, 2:34 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Már pont akartam írni (miközben olvastam a fegyvereket), hogy én ezekhez nem értek, de örömmel olvastam, hogy lentebb írsz róluk xD
Am a karakterről annyit, hogy szerintem tök jó lett és hogy nem rossz, de valahogy úgy kellene megírnod, hogy a szigeten kívül (ugye ami a Bermuda háromszögben helyezkedik el), nem tudja mi történik a külvilágban, mert azt senki sem tudja a szigeten, mivel teljesen elzárkózott világ (olyan mintha egy másik világ/bolygó lenne), és mindenkinek az a rész kiesik, aki csak a szigetre érkezik (mint ahogy te karid is). De persze célozni lehet rá, hogy még is mi lehetett odakint, milyen lehet, mi történet. Remélem ez nem okoz majd nagy gondot, és nem baj, hogy azért ennyi kikötés lenne/van a szerepjátékkal kapcsolatban.


A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Péntek, 2012-06-15, 3:10 PM | Üzenet # 3
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát van pár megoldás biggrin

- nagyon erős amnézia egy fejsérülés miatt
- csak a saját elmaradott országára emlékszik (a háttértörténetben valami gerillaharcos gyereknek szántam) + a laboratóriumra, ahol kísérleteztek rajta, mivel mást nem is nagyon látott (hiszen első bevetésén lezuhantak)
- a démongénektől picit elmentek nála otthonról, csak pár emléke van arról, hogy ki is ő


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Péntek, 2012-06-15, 3:14 PM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én az elsőre gondoltam
Quote (SiĐ)
nagyon erős amnézia egy fejsérülés miatt

De mivel te tudod hogyan képzelted el, többre nekem nem is futotta... De a többi ötlet sem olyan rossz.
smile


A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Péntek, 2012-06-15, 3:16 PM | Üzenet # 5
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Lehet a 3. a legkézenfekvőbb, mivel a fegyverhasználatot biztos nem felejtené el. Egyébként furcsa fintora a sorsnak, hogy Simonnak akartam először elnevezni a karit (láttam, hogy face-en visszaigazoltad a jelentkezésem xD)

Előreláthatólag lesz valami az FRPG-ből?


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Péntek, 2012-06-15, 3:23 PM | Üzenet # 6
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Oksa ahogy jónak látod úgy írod meg smile
Simonnak? Muhaha biggrin

Quote (SiĐ)
Előreláthatólag lesz valami az FRPG-ből?

Ezt úgy érted, hogy lesz-e belőle valami?


A honlap adminja!!
 
Isaac_EnriqueDátum: Péntek, 2012-06-15, 3:26 PM | Üzenet # 7
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen, úgy biggrin

Valahol olvastam, hogy egy alaptörténetet meg kell írni. Vagy ezt már megírtam a karakterem alá? xD (vagy magának a szigetre kerülésnek kell a körülményeit felvázolni?) - bocs ha sokat kérdezek, engem kifejezetten érdekel a téma biggrin


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Péntek, 2012-06-15, 3:30 PM | Üzenet # 8
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Oksa, csak biztosra akartam menni (a kérdéseddel kapcsolatban).
Am ez jó kérdés Nibotusz (a másik admin) ezt jobban tudja... De rákérdezek tőle és akkor majd megírom, vagy majd ő megírja a választ rá. Am semmi baj sincsen azzal ha kérdezed. Az a jó smile és örülök hogy érdekel a téma
dry


A honlap adminja!!
 
NibotuszDátum: Péntek, 2012-06-15, 7:03 PM | Üzenet # 9
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (SiĐ)
Valahol olvastam, hogy egy alaptörténetet meg kell írni. Vagy ezt már megírtam a karakterem alá? xD (vagy magának a szigetre kerülésnek kell a körülményeit felvázolni?)


Igen, már meg lett írva.. smile


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Isaac_EnriqueDátum: Péntek, 2012-06-15, 7:08 PM | Üzenet # 10
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Rendben biggrin Noh, szétnézek még pár topicban, hátha kell pár ötletet adni.

Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(alkotó) » Karakterek adatlapjai » Isaac Enrique
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz