[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Nibotusz  
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(játéktér) » Városon kivül » Fictivus Erdő
Fictivus Erdő
Isaac_EnriqueDátum: Szombat, 2012-06-23, 10:01 PM | Üzenet # 11
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Varázsló? Viccel velem? *Akadt ki egy pillanatra, majd rájött, hogy ennyi furcsaság után talán már ez a normális. Sőt, talán még viszonylag későn is futott össze egy varázslóval.*
- Na, jó... tegyük fel, hogy hiszek magának. Akarom mondani neked... Col. ~Azt azért várhatja, hogy Mesternek szólítsam.~ - Szóval most hová megyünk?*Kérdezte, de abban a pillanatban rohama támadt. Halántékánál az erek kidagadtak, vére kezdett elfeketedni. Hirtelen forgott vele a föld, verejtékezett. Próbál nem hangosan nyögdécselni, miközben gyógyszeréért kutat a nadrágzsebében. Talán még Colvinusnak nem tűnt fel*
~Gyorsan be kell vennem, aztán minden... uh... minden rendben lesz...~ *Dönti hátra fejét, szájában a pirulával* ~ Már csak 8 maradt... ~


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
NibotuszDátum: Szombat, 2012-06-23, 10:19 PM | Üzenet # 12
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Ilyesmivel nem viccelek! *Mentem tovább egyenesen.* - Jól teszed, ha hiszel nekem, Isaac! Talán megmentem vele az életed... talán nem... *Szomorodott el.*
- Oly csöndes vagy, minden rendben? *Kaptam a fem hátra, s még szerencse, hisz a fiú ugyan követett, de őt is követte a földen csúszó inda.* - Patrono! * kiáltottam a növényre, ami megállt és visszahúzódott.*
- Látod-e? Ne csak nézz, hanem láss is, jobban teszed! *Tettem még hozzá, s tovább ballagtam előtte.*


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Isaac_EnriqueDátum: Szombat, 2012-06-23, 10:32 PM | Üzenet # 13
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Megpróbálom észben tartani! *Válaszolta felegyenesedve, miközben gyógyszeres dobozát visszacsúsztatta zsebébe.*
~Remélem, nem látta "azt"~. *Majd a még visszahúzódó indára tekintett* ~Nem telt még el sok idő és máris kellett a következő tabletta. Talán a gének reagálnának a veszélyre? Eddig a napi 2 is bőven elég volt.~
- Egyébként hová megyünk? Messze van még? ~Remélem utána bővebben felvilágosít a helyzetről.~


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
NibotuszDátum: Szombat, 2012-06-23, 10:40 PM | Üzenet # 14
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Remek. *Feleltem az észbetartós válaszára, s tovább ballagtam.* - Az erdő szélén van egy kunyhó, ott lakom. Látod. Ott! *Mutattam előre.*

Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Isaac_EnriqueDátum: Szombat, 2012-06-23, 10:47 PM | Üzenet # 15
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Az ott? *Áll meg Colvinus mellett, majd megigazítja hátán lévő puskáját*
~ Furcsa, de ismerős érzések támadnak a kunyhó látványán. Picit talán idézik azt a hangulatot, amikor még gerillákkal harcoltam gyerekként és bújkáltunk. Viszont ennek van teteje...~ *Mosolyog*
- Egyedül élsz?

//Gyors zuhanyzás//


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com

Az üzenetet módosította: Isaac_Enrique - Szombat, 2012-06-23, 10:47 PM
 
NibotuszDátum: Szombat, 2012-06-23, 11:00 PM | Üzenet # 16
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Egyedül. De gyakran jönnen tanítványok, ismerősök, vagy csak tiszteletüket adó népek. *Mosolyosdtam el és megálltam a terasz alatt, majd hirtelen szakadni kezdett az eső.*
~Ez hiányzott a legjobban.~ *Idegesen leültem a fedés alatti karosszékembe és a mellettem lévő másikra mutattam.*
- Foglalj helyet... de mostmár ideje, hogy komolyan beszélj velem. Miért nem árulod el honnan jöttél? Én teljesen igazat mondok... de te...

//Szintén!//


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Isaac_EnriqueDátum: Szombat, 2012-06-23, 11:22 PM | Üzenet # 17
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
~Nem tudok nemet mondani, mégiscsak megmentett~ *Ült le, fegyverét a falnak támasztva*
- Én sem tudok sokat... azt hiszem. Gyerekként csak a mészárlásnak voltam szemtanúja. *Csuklott meg kicsit hangja, majd elővette pisztolyát, méregetni kezdte.*
~Hogy mondhatnám el, hogy én magam is részese voltam?~
- Azon kívül másra nem is... nem is emlékszem. Egy biztos: bármilyen világ is legyen ez, a másik csak bemocskolná! *Változott halálosan komolyra tekintete, miközben a pisztolyt forgatta ujjain.* - Talán memóriazavaraim vannak, talán csak kezdek megőrülni, de a "kinti" világ mottója megmaradt bennem: Ölj, vagy megölnek...


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com

Az üzenetet módosította: Isaac_Enrique - Szombat, 2012-06-23, 11:23 PM
 
NibotuszDátum: Szombat, 2012-06-23, 11:35 PM | Üzenet # 18
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
*Végighallgattam a beszámolót, s el-el mosolyodtam közbe..*
- Érdekes. Az igaz, hogy tényleg msáik világ ez. Itt különböző szörnyek éllnek, különböző fajú emberek a törpöktől az óriásokig. Mégis megtalálható a kinti valóság egy-egy szelete. Bár nekünk ez a valóság.*Mosolyodtam el és ruhám zsebéből egy tárgyat vettem elő.*
- Ezt a parton lelték, ahol lezuhant egy gép. Gondolom a te géped. Fogd, mi nem tudjuk hasznát venni, szerény véleményem szerint, de te talán igen. *Egy érdekesen összezárt dobozka volt kezemben, melyen érdekes felírat volt látható, benne pedig mintha csörgő gyógyszerek lennének.*
- Egy dolgot jegyezz meg: Itt vagy figyelsz mindenre, vagy megjárod...


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Isaac_EnriqueDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 0:06 AM | Üzenet # 19
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
~Azt sem tudtam, mit szóljak hirtelen. Ha nem lennék kiszáradva, még a nyálam is félrenyeltem volna.~*Vette át tágra nyílt szemekkel a gyógyszert*
- Mit is mondhatnék... köszönöm. *Forgatta a dobozkát. Megszámolta, összesen 20 szemet tartalmazott.* - Visszatérve a világokra... szóval cseberből vederbe? Itt is az életemért fogok harcolni?


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
NibotuszDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 11:36 AM | Üzenet # 20
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
- Óh, ne nekem köszönd. Én csak átadtam. *Mosolyogtam el.* - Világok... Nem feltétleül harcolsz életedért, ha nem keresed a bajt, akkor ő sem keres téged. Egyszerű: ne menj veszélyes helyekre. Például ne menj az erdőbe egyedül, ne készálj a városan kivül, ha nem muszáj. *Nevettem fel és egy térképet idéztem elő a semmiből, majd átnyújtottam az újoncnak.*
- Ezt tatsd magadnál. Varázstérkép, mely jelzi hova ne menj, ha jót akarsz. A térkép, ha tudsz varázsolni, akkor mengmutatja az uticélod felé vezető utat, illetve akár a mozgó embereket. De ez neked nem fog menni. *Fejeztem be az ismertetést és vártam a válaszát...*


Az oldal egyik adminja! Oldalaim: webjatekok.ucoz.hu, magicae.ucoz.hu, nibotusz.atw.hu :D
 
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(játéktér) » Városon kivül » Fictivus Erdő
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz