[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nibotusz, Natharn_Elygen  
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(alkotó) » Karakter-mester » Sane Satine (Unatkoztam...)
Sane Satine
Isaac_EnriqueDátum: Kedd, 2012-07-03, 7:50 PM | Üzenet # 1
Kalandozó
Csoport: Szerepjátékosok
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
... ezért csináltam egy karaktert, csak úgy. Úgy gondoltam bárki elvihetné, aki szeretne játszani csak nincs kedve karit csinálnia.
A gazdi kedv szerint módosíthatná, átnevezhetné... ember, mit tesz velem ez a nyári hőség.

Név: Sane Satine (sokan Insane-nek - őrült - becézik)
Kor: 17
Faj: Krónikás - még nem jóváhagyott faj/kaszt
Nem: Nő
Rang/kaszt: Kalandor

Kinézet: félhosszú vörös haj, 170 cm magas, 51kg, fekete szemek
Fegyver: mivel krónikás, a vérével kevert tintával szabályokat alkothat az adott zónában, esetleg fegyvereket "írhat" magának

Jellem: Lázadó, hanyag, rosszmájú, de ez mind csak múltjának köszönhető. Elutasít mindent és mindenkit, de eredendően nem rossz.

Előtörténet/előélet: A kislány Sane sohasem ismerte szüleit, egy kolostorban nevelkedett, ahol írást, olvasást, krónikus alapokat és
hitvallást tanítottak neki. Mindig elzárkózott a többiektől, a tanulásnak szentelte magát mindaddig, amíg a kolostort porig nem rombolták...

Egyetlen túlélőként bosszút fogadott, mivel ha nem is jött ki senkivel (tanítóin kívül), mégiscsak otthonának tekintette a kolostort. A folytonos
tragédiák rányomták a bélyegüket a lány jellemére, ami változásokon ment át. Természete vad és agresszív lett, stílusa kifordult, amit legjobban
a nyelvébe lőtt lánc mutat, melynek végén egy törött kereszt lóg. Imádja a testékszereket és a pénz csillogását. Szeretne minél több férfit
kihasználni, de fiatalsága miatt általában lekoptatják, vagy kinevetik, aminek szintén rombolás lesz a vége. Mindenben próbál a legrosszabb
lenni, de valahogy sohasem jön össze neki...

A KARAKTER ÁRA 25.99 EURÓ, AMIT A KÖVETKEZŐ SZÁMLASZÁMRA UTALHATTOK: csak vicceltem...


Amatőr fantasy regényem: www.soulscreamonline.blogspot.com
 
Natharn_ElygenDátum: Csütörtök, 2012-07-05, 4:23 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
tetszik amit írtál. Meg örülök neki, még akkor is ha csak unalombóé írtad tongue
Am áthelyezem másik témába, míg nem talál gazdára a karakter. :)


A honlap adminja!!
 
Fictivus Passim fóruma » Szerepjáték(alkotó) » Karakter-mester » Sane Satine (Unatkoztam...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:


Magyar fantasy közösségi oldal © 2024 | Design by: Nibotusz